Okan Karacan gözaltına alındı

Eski eşi Zeynep Kadıoğlu ile alacak verecek sıkıntısı yüzünden karakolluk olan Okan Karacan hakkında yeni tezler gündeme geldi. Okan Karacan’ın 3 ay evvel boşandığı eski eşi Zeynep Kadıoğlu ile ortasında yeni bir arbede yaşandı ve Okan Karacan gözaltına alındı.

Sbob Magazin’in savına nazaran; dün akşam Okan Karacan’ın eski eşi, eski kayınvalidesi Emine Hanım ve eski baldızı Zeynep Hanım’la tartıştığı tez edildi.

Kadıoğlu, annesi ve kardeşi, karakola giderek, Karacan’dan şikayetçi oldular. Yeniden tezlere nazaran, gözaltına alınan komedyenin, daha sonra adliyeye sevk edildiği ortaya çıktı.

NE OLMUŞTU?

Eşiyle birlikte açtığı Onka Medya ve Berton Medya şirketinde alacağı olduğunu ve içeri sokulmadığını söyleyen Okan Karacan, “Darp edildim” demişti.

Eski eşi Zeynep Kadıoğlu ise, ” Yasaklı unsur kullanıyor, çocuklarımı uzak tutuyorum, uzaklaştırma kararı aldım” karşılığını vermişti. İkili, birbirinden şikayetçi olmuştu.

Zeynep Kadıoğlu, geçen hafta bir kere daha kabahat duyurusunda bulunmuştu. Okan Karacan’ın evli olduğu mühlet içerisinde kendisini tekraren aldattığını, aldattığı şahıslar ortasında toplumsal medya fenomeni B.C.’nin de olduğunu belirtmişti.

Zeynep Kadıoğlu, eski eşi Okan Karacan’ın toplumsal medya hesaplarından düzmece isimlerle kendisine daima tacizde bulunduğunu, iletilerle tuzağa çekmeye çalıştığını söylemişti.

Odatv.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir