Erkeğin dişleri güzelse heyecanlanıyorum: Kim Kardashian ‘gönlünde yatan aslanı’ tarif etti

SEKS KASEDİ ŞÖHRET GETİRDİ
Şu anda 42 yaşında olan dört çocuk annesi Kim Kardashian, nitekim de dünyanın en ünlü TV kişiliği, iş bayanı, modeli, sosyeliti, birebir vakitte yeri kolay dolmaz bir magazin figürü. Aslına bakılırsa evvelce Paris Hilton’un arkadaşı, asistanı ve stilisti olarak tanındı Kim Kardashian ya da tam ismiyle Kimberley Noel Kardashian. Lakin sonra ünü, Hilton’u bile gölgede bıraktı.

Bunun nedeni de aslında birçok kişinin istemeyeceği bir gelişme. Aslında karısını öldürmekle suçlanan O.J. Simpson’ın avukatı olarak tanınan Robert Kardashian ile Kris Jenner’ın (o zamanki soyadıyla Kris Kardashian) kızı olan Kim, tahminen hiçbir şey yapmasa bile babasının tanınırlığı sayesinde ünlenirdi.

Ama o asıl ününü sevgilisi Jay R ile birlikte çektiği seks kasediyle elde etti. Aslında çok uzun müddet de “seks kasedi sayesinde ünlü olan Kim Kardashian” olarak anıldı. Ama sonra tekrar ailesiyle birlikte kamera karşısına geçtiği ve bütün hayatını milyonlarca seyircinin gözlerinin önüne serdiği Keeping Up With The Kardashians ile hem şöhretin hem servetin doruğuna çıktı.

Kardashian’ın en ünlü yanı ise fizikî özellikleri… Fakat en çok da dikkat çekecek kadar büyük olan kalçasıydı gençlik yıllarında. Bu sayede hiç gündemden düşmedi. Kimileri onun kalçasının doğal olmadığını, enjeksiyon yaptırdığını ileri sürdü. Kendisi ise bu mevzudaki bütün söylentileri yalanlayarak yıllarını geçirdi.

 

ÖZEL HAYATI DAİMA MERAK KONUSU OLDU, O DA BU İLGİLİ DAİMA CANLI TUTTU
Elbette bu kadar göz önünde biri olunca Kim Kardashian’ın özel hayatı da daima merak konusu oldu. Kardashian, birinci evliliğini 2000 ile 2004 ortasında Damon Thomas ile yaptı. Sonra 2011 yılında Kris Humphries ile hayatını birleştirdi. Evlilik yalnızca 72 gün sürdü ancak gürültüsü yıllarca bitmek bilmedi. Çift, 2013 yılında ve sonunda boşanmayı başarabildi.

Kim Kardashian üçüncü evliliğini ile 2014 yılında Kanye West ile yaptı. Evvelce “aşkın kanıtı” olarak gösterilseler de evlilik çok uzun sürmedi. İkisi doğal tekniklerle doğan, öbür ikisi taşıyıcı anne prosedürüyle dünyaya gelen dört çocukları da onları bir ortada tutmaya yetmedi. Uzun mühlet ortalarının makûs olduğu söylentileri dolaştı. Zati sonuç olarak da 2022 yılında boşandılar.

Kanye West, evvelce Kim’in kendisine geri döneceğinden emin olduğunu her fırsatta söylüyordu. Hatta kendisini istemediğini dünyaya haykıran eski karısına, bir Sevgililer Günü’nde kamyonet dolusu kırmızı gül gönderdi. Lakin sonunda gerçeği kabullendi ve kendine diğer bir hayat kurdu. Aslına bakılırsa bahsimiz bunlar değil, bunlarla ilişkili diğer bir detay.

HAYATINA GİRECEK ERKEKTE ARADIĞI ÖZELLİKLER
Konumuz Kim Kardashian’ın bundan bu türlü hayatına girecek olan erkekte aradığı özellikler. İddia edileceği üzere West’ten boşandıktan sonra “bekar” kalan Kim Kardashian’ın ismi birçok bireyle aşk söylentisine karıştı. Bunların kimileri yalnızca söylenti olarak kaldı.

Kardashian, nitekim aşk yaşadığı Pete Davidson ile münasebetini ise hiç saklamadı zati. Ondan da ayrıldıktan sonra Kardashian, “bekar bir anne” olarak dört çocuğunu büyütüyor.

Bundan sonrası için ise çok merak edilen husus Kardashian’ın hayatına girecek erkeğin kim olduğu. Onu vakit ve elbette Kardashian, canı istediği vakit kendisi gözler önüne serecek. Lakin tekrar de hayalinde nasıl bir sevgili olduğunu anlatmaktan da geri durmadı.

Ailesiyle birlikte kamera karşısına geçtiği The Kardashians isimli TV gösterisinde, klasik magazin lisanıyla söylersek “hayalindeki erkekte aradığı özellikleri” birer birer saydı.

DİŞLERİ HOŞ OLAN ERKEKLER HEYECANLANDIRIYOR
Orada anlattığına nazaran Kim Kardashian, kendisini koruyacak bir erkeğin hayatına girmesini istiyor. Özetle, birinci koşulu bu. Akabinde gelenleri de şöyle sıraladı yıldız: “İkinci sırada benim için dövüşmesi, üçüncü sırada hijyen kurallarına dikkat etmesi.”

Bunlar birinci bakışta her bayanın sevgilisinden isteyebileceği özellikler. Kim Kardashian, sevgilisi olacak erkekte aradığı başka özellikleri de ekledi konuşmasında: “Sakin.. Anne ve babasıyla sorunu olmayan… Sabırlı, destekleyici, benim için nitekim keyifli olabilecek, başarılı biri… “

Kardashian o konuşma sırasında karşı cinste aradığı bir öbür özelliği de gözler önüne serdi. Söylediğine nazaran onun hayatına girecek erkeğin dişlerinin de hoş olması gerekiyor. Zira gülerek söylediğine nazaran, erkeğin hoş dişleri olması, birlikte geçirecekleri özel hayatlarında da onu heyecanlandıran, şehvetini ve tutkusunu arttıran bir detay.

ÇOCUKLARINA ROL MODELİ OLMASI GEREKİYOR
Ünlü yıldız, bir arada olacağı erkeği, ailesini sevmesinin kıymetine de değindi. En çok istediği detay ise çocuklarına rol model olması. Bilhassa de erkek çocukları Saint ile Psalm için!

Kardashian için hayatına girecek erkeğin ondan uzun uzunluklu olması ve idman yapmayı sevmesi birebir vakitte bağımsız bir kişiliği olması da çok değerli. Bir de kellik konusu var. Söylediğine nazaran Kardashian, aslında kel erkeklerden çok hoşlanmıyor. Lakin yeniden de aşık olursa kel kafayı da okşayabileceğini söyledi.

DOKUZ AYLIK ALAKA: Kim Kardashian, üçüncü kocası Kanye West’ten ayrıldıktan sonra bir mühlet kendisinden hayli genç olan 29 yaşındaki Pete Davidson ile flört etti. Lakin bu bağlantısı çok uzun sürmedi. Dokuz aylık münasebetleri, geçen yılın ağustos ayında sona erdi.

Kardashian birinci evliliğini 2000 ile 2004 yılları ortasında Damon Thomas ile yaptı.

İkinci kocası Kris Humphries ile yalnızca 72 gün evli kaldı. Boşanmaları ise olaylı oldu.

Üçüncü kocası Kanye West ile evliliğinden dört çocuk sahibi oldu. Lakin o evlilik de yürümedi. 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir