Eşi Çağlar Ökten kavga mı etti? Seda Sayan canlı yayında açıkladı

Müzisyen Çağlar Ökten ile sürpriz bir biçimde dünyaevine giren Seda Sayan, geçtiğimiz hafta ‘çocuk’ sorusuna verdiği karşılık ve sonrasında yaptığı açıklama ile isminden kelam ettirmişti. Sinan Engin ile evliliğinden 32 yaşında bir oğlu olan Seda Sayan, TV8’de ekranlara gelen ‘2. Sayfa’ programına telefonla bağlanmış ve şu açıklamayı yapmıştı:

20 sene evvel yumurtalarımı dondurttum. Gençken dondurulduğunda hiçbir şey olmuyor. Yaş ne olursa olsun sağlıklı yumurtalık anneye enjekte edildiğinde gebelik mümkün oluyor. Çağlar’la çocuk bahislerini hiç konuşmadık. Eşimin çocuğu olmasaydı o yumurtaları kullanırdım. Ben artık torunumu sevmek istiyorum. Yumurtalarımın NFT’sini satışa çıkartabilirim.

Yumurtalar fiziki olarak satılmayacak. Yani bu yumurtaları kullanarak kimse çocuk sahibi olamayacak. Tekrar de kimlerin NFT’ye talip olacağı merak konusu olmuştu.

‘ÖKTEN CAMI KIRDI, BARİKAR KURULDU’ İDDİASI!

Tüm bunların akabinde Seda Sayan ile Çağlar Ökten, hengame ettikleri tezleriyle gündeme geldi. Çıkan arbedede Ökten’in meskenin camını kırdığı, güvenlik emeliyle barikat kurtulduğu öne sürüldü.

OLAYIN PERDE GERİSİNİ SEDA SAYAN ANLATTI

Seda Sayan, toplumsal medyada süratle yayılan dedikodulara Tv8 ekranlarında yayınlanan ‘2. Sayfa’ programında yanıt verdi. Olayın perde ardını anlatan Sayan, şunları söyledi:

Biz hafta sonu Hatay’daydık, dönmemiz akşam dokuzu buldu. Valizleri yerleştirdiğimiz odaya girdim bir baktım meskenin camı patlamış… Çabucak odaya Çağlar’ı çağırdım, ‘Nazara bak, koca balkon camı patlamış’ dedim. Meskeni temizleyen bir misyonlu vardı, sabah geldiğinde ona sordum. ‘Ben buradayken bir şey olmadı. Olsa toparlardım’ dedi. Husus orada kapandı.

“RAHATSIZ OLDUM, OLAYI ARAŞTIRDIM”

“Çağlar ile arkadaşlarımıza davetliydik, olayı onlara da anlattık” diyen ünlü müzikçi, “Sonra bu toplumsal medyaya düşen iletiler bana da gelmeye başladı. Rahatsız oldum, olayı araştırmaya karar verdim. Konuttaki bayana dedim ki ‘Bana magazincilerden ileti geldi. Bu türlü böyle’ diye açıkladım. Misyonlu bayan: “Beni aşağıdan aradılar, camınız mı kırıldı, barikat kuralım. Neden haber vermediniz’ dediler?” açıklamasını yaptı. Resepsiyonu aradım, ‘Komşularımızdan biz yokken bir şikayet geldi mi?’ diye sordum. ‘Yok gelmedi’ dediler. O gün çalışanları araştırdık, bizim meskende çalışan bayanı arayan kişiyi bulduk. O gün binaya asansör kurulmuş, büyük ihtimalle onlar kırdı lakin bize söylemediler. Sonra Seda’nın konutunun camı kırıldı oldu” tabirlerini kullandı.

“BENİM KOCAM PRENS”

Sayan, kelamlarına; “Burada büyük bir güvenlik zafiyeti var, bizim camımız kırılıyor bize kimse bilgi vermiyor. Daha da berbatı bu olay nasıl bu formda katlanarak yayıldı. Haber gerçek. Camım kırıldı ancak içerik yanlış. Her gün el ele çıkıyoruz resepsiyondan. Nereden çıktı bu haberler anlamadım. Bizim konutumuzdan müzik sesi dışında ses çıkmaz. Çağlar asla eli havada bir adam değil, ben bir prensle evlendim arkadaşlar. Bu türlü bir şey yok benim kocam prens. 34’üncü katta oturuyoruz camı nasıl kırsın kocaman bir cam” halinde noktaladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir