Mohammed Alsaloussi, Şeyma Subaşı ve Melisa’nın ismini koluna kazıttı

Nikah masasına oturmaya hazırlandığı Mısırlı iş insanı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile ayrıldıklarını duyuran fenomen isim Şeyma Subaşı, “Sizlerin de bildiği ve şahit olduğu üzere yaklaşık 1.5 yıldır Meedo Alsaloussi ile yaşadığımız birlikteliğimizi, karşılıklı anlaşarak sonlandırma kararı aldık. Her münasebette olabileceği üzere biz de yaşadığımız uyuşmazlıklar sonucu bağımızı sürdüremeyeceğimize karar verip hürmet çerçevesinde yollarımızı ayırdık. Aldığımız bu karar ve yaşadığımız hassas sürece siz bedelli takipçilerim ve basın mensuplarının hürmet ve anlayışını rica ediyorum” tabirlerini kullanmıştı.

MELİSA İLE FOTOĞRAFI ORTAYA ÇIKTI

Ancak daha evvel iki sefer ayrılıp barışan çiftin bu ayrılıkları da uzun sürmemiş, ikilinin barıştığı öğrenilmişti. Subaşı’nın kızı Melisa’nın, Meedo ile Louvre Müzesi’nin önünde çekilen fotoğrafı gündeme bomba üzere düşmüştü. Wewontliemagnew’deki habere nazaran çift Paris’te lüks bir otelde bir arada kalıyordu.

KALP EMOJİSİYLE YAYINLADI

Tüm bunların akabinde 32 yaşındaki toplumsal medya fenomeni, barışma sonrası Alsaloussi ile bir paylaşım yaptı. Yeni karelerini Instagram hesabından peş peşe yayınlayan Subaşı, Meedo ile çekilen karesini de beyaz kalp emojisiyle takipçilerinin beğenisine sundu. Ünlü ismin gönderisi, kısa müddette binlerce beğeni ve yorum alarak toplumsal medyanın gündemine oturdu.

ŞEYMA VE MELİSA’YI KOLUNA KAZITTI

Şeyma Subaşı’nın sevgilisi ile güneşlendiği anları paylaştığı manzaralarda ortaya çıkan ayrıntı, magazin gündemini adeta salladı. Manzaralarda, Mohammed Alsaloussi’nin omzunda Şeyma ve Melisa isimlerinin yazdığı görüldü. Alsaloussi’nin, iki ismin ortasına sonsuzluk işareti eklettirdiği de dikkatlerden kaçmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir