Ölümden döndükleri otomobili otoparkta bulup hatıra fotoğrafı çektirdiler

Sultangazi, Cebeci Mahallesi Atatürk Bulvarı Caddesi’nde 8 Eylül Perşembe günü saat 19.00 sıralarında, hareket halindeki 34 EVM 034 plakalı arabanın şoförü, bir servis minibüsünün sıkıştırması nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybetti.

Yoldan çıkan araba evvel kaldırımdaki demir dubaya, daha sonra bir kafenin bahçesindeki ağaca çarparak durabildi. Arabadakiler kısa müddette dışarı çıktı.

Otomobilin art koltuğunda seyahat yapan kişi, araçtan iner inmez servis minibüsüne gerçek koşarak, şoför ile tartıştı. Kısa mühlet sonra, kazanın şokuyla baygınlık geçirerek, yere yığıldı. Sıhhat gruplarının birinci müdahalesi sonrası hastaneye kaldırıldı. Araba şoförü ise kazayı yara almadan atlattı. Servis minibüsü sürücüsü ise aracından inmeden yoluna devam etti. 

HASARLI ARAÇLA KAZA HATIRASI 

Otomobil şoförü ve baygınlık geçiren arkadaşı kaza sonrası yediemin otoparkına çekilen aracın yanına geldi. Yaklaşık 30 bin TL hasar oluşan arabanın önünde hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Kazada arabanın bahçesine girdiği kafenin sahibi Abdullah Çakır, “Bir fren sesi duydum. Bir arabanın dönerek geldiğini gördüm. Kaldırıma çıkıp, mantara çarptı. Sonrasında bizim bahçeye daldı. Araba 2-3 masayı devirdi. Allah’tan o esnada müşterimiz yoktu. Bahçede müşterilerin olmamasından ötürü can kaybı yahut yaralanan olmadı. Arabanın içindeki gençlerden biri otomobilden çıkıp yola fırladı. Servis minibüsü sürücüsüyle tartışmaya girdi. Sonra baygınlık geçirdi, yere düştü. Şoförde pek bir şey yoktu. Kaza da üç masamız kırıldı. Ancak gençlerin canı sağ olsun. Biz zararın peşinde değiliz. Gençlere bir şey olmadı ona şükrettik” dedi.   

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir