Şenol Güneş: ‘Onların yanında olduğumuzu gösterdik, özel bir akşamdı’

‘Bırakmam Seni Türkiyem’ kampanyası kapsamında karşılaştıkları Atletico Madrid’i 2-0 mağlup eden Beşiktaş’ta Şenol Güneş maç sonunda açıklamalarda bulundu.

İşte Şenol Güneş’in kelamları;

Özel bir akşam. 11 vilayetimizde zelzele sebebiyle, orada bulunan kardeşlerimize hem takviye olmak hem de unutmamak için yapılan bir geceydi. Atletico Madrid Lideri, hocası ve oyuncularına teşekkür ediyorum. Bu türlü bir güç devirde, hafta ortasında bir maç için buraya geldiler ve karşılaşma oynadılar.

DUYGULARI HİSSETTİRMEK ÖNEMLİ

Atletico Madrid’in düzgün oyuncuları var, kaliteli bir grup. Esaslı bir kadro, Beşiktaş üzere 1903 yılında kuruldu. İki topluluğa yakışır halde birliktelik oldu. Hisleri hissettirmek çok değerli. Yalnızca maddi takviye vermenin yanında, manevi olarak onların yanında olduğumuzu söyledik. Liderimiz, idare şuramız, oyuncularımız her türlü dayanağı yapmaya çalıştı. Sürdürülebilir olay olması gerekiyor. Hoş bir gece oldu.

TARAFTARA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Futbol ismine tartışmaya girmeyi yanlışsız bulmuyorum. Rakibin oyuncularını yormadan oynaması, bizim de tıpkı biçimde… Hissettirmek çok değerliydi. Buraya gelen tüm taraftarlara teşekkür ediyorum. Bu türlü bir hoş gecenin devamının gelmesini istiyorum. Boş haftalarda yeniden bu türlü karşılaşmalar yapılabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir