SON DAKİKA: Enkaz altındaki Taha Duymaz hakkında yeni gelişme! Arkadaşı Ragıp Narin duyurdu! Kardeşlerimin yanına gitmek istiyoı

SON DAKİKA: Enkaz altındaki Taha Duymaz hakkında yeni gelişme! Arkadaşı Ragıp Narin duyurdu! “Kardeşlerimin yanına gitmek istiyorum diyor”

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6’lık iki büyük zelzele çok büyük yıkımlara neden oldu. Binlerce kişinin hayatını yitirdiği asrın felaketinde Hatay’da enkaz altında kalan genç fenomen Taha Duymaz’ın son durumu merak konusu olmaya devam ediyor. Taha Duymaz için CZN Burak ve Dilan Polat da günlerce seferber olmuştu. Zelzelenin 12. gününde toplumsal medya fenomeni Taha Duymaz hakkındaki yeni gelişmeyi Ragıp Narin paylaştı. Pekala Taha Duymaz enkaz altından çıktı mı? Taha Duymaz öldü mü?

Çektiği yemek görüntüleri ile toplumsal medya fenomeni haline gelen Taha Duymaz’ın iki kardeşi ile halasının Hatay’daki meskeninde enkaz altında kaldığı haberini birinci olarak ablası Semiha Duymaz gözyaşlarıyla duyurmuş ve yardım istemişti. Taha Duymaz’dan sarsıntının 12. gününde de hala haber alınamadı. Toplumsal medya fenomeni Taha Duymaz’ın öldüğü fakat açıklanmadığı tarafındaki ortaya atılan çarpıcı argümanlar konuşulmaya devam ederken enkazdan yeni haber geldi.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve Hatay’da da büyük yıkımlara neden olan zelzele felaketinde enkaz altında kalan Taha Duymaz’ın yaşayıp yaşamadığı onu takip eden 1.3 milyon takipçisi ve sevenleri tarafından epey merak ediliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir