Survivor Asena eşi kimdir? Survivor Asena kaç yaşında, nereli? Asena Demirbağ kimdir?

Asena Demirbağ İnstagram hesabı! TV8 ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen reyting rekortmeni yarışı Survivor 2023 yeni kısımlarıyla izleyicisiyle buluşuyor. Yeni dönem oyunlarıyla dikkat çeken Survivor’un yarışmacıları merak konusu oldu. Gönüller kadrosunda yer alan Asena’nın özel hayatı araştırılan mevzular ortasında yer alıyor. Pekala, Survivor Asena eşi kimdir? Survivor Asena kaç yaşında, nereli? Asena Demirbağ kimdir? Ayrıntılar haberimizde…

SURVİVOR ASENA KİMDİR?

Eğitimini Aydın Adnan Menderes Üniversitesi BESYO kısmında alan Asena Demirbağ, Pilates eğitmenliği, ferdî antrenörlük ve online koçluk meslekleri ile ilgilenmektedir. Ayrıyeten Asena Demirbağ’ın Lidya isminde bir kızı da bulunmaktadır.

SURVİVOR ASENA DEMİRBAĞ İNSTAGRAM HESABI!

Survivor yarışmacılarından Asena’nın İnstagram’da “asenademirbag” kullanıcı ismiyle toplamda 34,5 bin takipçisi bulunmaktadır.

SURVİVOR ASENA EŞİ KİM?

Survivor yarışmacılarından Asena’nın eski eşi eski futbolcu Ahmet Dursun’dur. Demirbağ, Ahmet Dursun ile 7 Ekim 2019 tarihinde Paris’te dünyaevine girmiştir. 2021 yılında boşanan ikilinin Lidya isminde bir kızları vardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir