Ünlü oyuncu pislikten kırılıyormuş: Çöp dağlarının ortasında oturmuş oyun oynuyordu

TEMİZLİKLE ORTASI YETERLİ DEĞİLMİŞ
Peki Hollywood’un o anlı ulu ünlülerinden birinin, yıllar evvel birlikte yaşadığı insanları canından bezdirecek kadar pis olduğunu söylesek… Hatta yakın arkadaşının ima ettiğine bakarsak bu alışkanlığını tam olarak geride bırakmadığını…

Yediği yemeklerin artıkları da dahil türlü çeşitli çöp dağlarının ortasında güya onlar yokmuş üzere davrandığını ve oturup görüntü oyunları oynadığını söylesek… 

ARKADAŞININ GENÇLİK SIRLARINI ANLATTI
Bütün bunları anlatan, bu kelam konusu ünlünün, çocukluk yıllarından bu yana yakın arkadaşı olan öteki bir ünlü. Haydi söyleyelim… Daha Hollywood’a adım atmadan yıllar evvel tanışan sonra da mesleklerinin en büyük çıkışını ortak bir çalışmayla gerçekleştiren Ben Affleck ve Matt Damon’dan kelam ediyoruz.

Son olarak Jennifer Lopez ile evliliğiyle çok konuşulan 50 yaşındaki Ben Affleck, The Late Late Show’da James Corden’ın konuğu oldu. Gençlik yıllarında mesken arkadaşlığı yaptığı meslektaşı ve yakın dostu Matt Damon’ın, tahminen de çok yakınlarından diğer kimsenin bilmediği “sırlarını” anlattı. 

ÇÖPLERİN BİRİKMESİNE ALDIRMADI
Anlattığına nazaran Ben Affleck ile Matt Damon daha ünlü olmadan evvel birlikte yaşıyorlardı. Hatta onlara, Affleck’in kardeşi Casey de eşlik ediyordu. Ama Affleck’e bakarsanız ortak hayatları hiç kolay değildi. Üç arkadaş sözün tam manasıyla pis bir ortamda yaşıyorlardı. Bunun nedeni de Matt Damon’ın paklık yapmaya yanaşmaması hatta bunu hiç umursamamasıydı.

Affleck’in anlattığına nazaran bir defasında kendisi ve kardeşi Casey, iki haftalık bir “greve” gitti. Yani meskeni hiç temizlemediler. Lakin bu müddetin sonunda gördüler ki Matt Damon yaşadıkları apartman dairesine dokunmadı bile. Temizlemek bir yana çöplerin birikmesine bile aldırmadı. 

‘ÇÖP DAĞLARININ İÇİNDE OYUN OYNUYORDU, KURTÇULAR BİLE GÖRDÜM’
Ben Affleck bu iki haftalık mühletin sonunda kardeşiyle konuta gittiklerinde Damon’ı, etrafını bir çember üzere saran bir çöp yığının içinde bulduklarını söyledi. Pizza kutuları, suşi artıkları bu çöp dağlarını oluşturan kesimlerden bazılarıydı. Ben Affleck, o çöplerin ortasında kurtçuklar bile olduğunu söyledi. Üstelik bütün bunlar Damon’ın umurunda değildi. Dikkatini oynadığı görüntü oyununa vermişti.Affleck, bunun üzerine meskeni yeniden kardeşi Casey ile birlikte kendisinin temizlediğini söyledi.

Affleck arkadaşını sevdiğini, onun akıllı biri olduğunu lakin kimseye onunla birlikte yaşamayı önermediğini kelamlarına ekledi. Sonra da Damon’ın karısı Luciano Borroso’yu işaret ederek şunları söyledi: “Tanrı Lucy’yi kutsasın. Cennette senin için bir yer var.”  

KARİYERLERİNDE DE BİRLİKTE PARLADILAR
Ben Affleck ile Matt Damon daha birer çocukken tanıştılar. O sırada Affleck 8, Damon da 10 yaşındaydı. Her ikisinin de oyunculuğa ilgisi vardı. Meslek seyahatine da birlikte çıktılar. 

Gençlik yıllarında Affleck ile Damon Los Angeles’ta, oyuncu olma hayallerinin peşinden koşarken birlikte tıpkı apartman dairesinde kaldılar.

İki yakın arkadaşın parlaması da birebir üretimle oldu. Birlikte yazdıkları Good Will Hunting sinemasıyla Oscar kazandıklarında Damon 27, Affleck de 25 yaşındaydı. 

Affleck ve Damon’ın çocukluk yıllarında başlayan dostlukları sürüyor. 

Matt Damon’ın Luciana Barroso ile memnun bir evliliği var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir