Yangında yaralanan ünlü komedyen Jay Leno konuştu: “Eskisinden daha iyi bir yüzüm var”

Amerikalı komedyen, geçen ay klasik araba koleksiyonunun bakımı sırasında çıkan yangında ağır biçimde yaralanmıştı. Komedyen tedavisini tamamladıktan sonra tekrar mizah anlayışını yansıtmayı başarıyor.

72 yaşındaki Leno, pazar günü Wall Street Journal için kaleme aldığı yazısında yaşadıklarını anlatırken, derin yanıklara maruz kalmasına karşın bununla ilgili gerilime girmeyi reddettiğini yazdı:

“Gerçekten, bir kazaydı, hepsi bu. Sistemli olarak fizikî olarak çalışan herkes bir noktada bir kaza geçirecektir. Futbol oynarsan beyin sarsıntısı geçirirsin ya da bacağın kırılır. Ne yaparsanız yapın, bir risk faktörü vardır.”

Eski Tonight Show sunucusu, “Mızmız ünlülerden daha makus bir şey yok. Bu hususta latife yaparsanız, beşerler sizinle birlikte gülerler” diye ekleyerek yaşadıklarına esprili formda yaklaşmayı tercih ettiğini belirtti.

Leno, 12 Kasım’da araçlarından 1907 imali buharlı bir otomobil ile uğraşırken bir yakıt sızıntısı, ellerinin ve yüzünün gaza bulaşmasına neden oldu. Akabinde da bedeninin bu bölgeleri çıkan yangın sonucu yandı.

10 gün hastanede kalan komedyen, tedavisi tamamlandıktan çabucak sonra yine sahnelere döndü. California’nın Hermosa Beach’teki Comedy Magic Club’da kapalı gişe gösterisinde kalabalığın karşısına çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir