Yer: Adana! Mesaj attığı kızın erkek kardeşleri tarafından jiletlenip öldüresiye dövüldü

Olay, akşam saatlerinde merkez Seyhan ilçesi Sarıyakup Mahallesi tarihi Büyük Saat yakınında meydana geldi. Bir küme, yakınları olan genç kıza ileti attığını sav ettikleri bir genci sokak ortasında yakalayıp, darbetmeye başladı.

ÜZERİNDEKİ KIYAFETLER ÇIKARILDI

Genç kızın ağabeyinin de bulunduğu öğrenilen kümeden birtakım bireyler gencin üzerindeki kıyafetlerini çıkarırken, kimileri ise yumruk ve tekmelerle saldırdı.

JİLETLE YÜZÜ KESİLDİ

Yere yatırılan gencin üzerine çıkan bir kişi ise elindeki jiletle gencin yüzüne kesikler attı.

GÖRÜNTÜLERE SORUŞTURMA

Öfkeli kümenin, genci iç çamaşırı ile kalana kadar soyması, darbetmesi ve yaralaması, bir kişi tarafından cep telefonu ile kaydedildi. Manzaraların toplumsal medyada paylaşılması üzerine polis, soruşturma başlattı. Polis, saldırganların ve darbedilen gencin kimliğini tespit etmek için çalışmalarını sürdürüyor.

ŞİKAYETÇİ OLMADI

Öte yandan kalabalık tarafından darbedilen ve ismi şimdi öğrenilemeyen gencin, olayın akabinde polise şikayette bulunmadığı öğrenildi.

GÜVENLİK VAZİFELİSİ EVLİ BAYANA İLETİ ATTI! ÇILGINA DÖNEN KOCA DEHŞET SAÇTI

Öte yandan İstanbul Esenyurt’ta da argümana nazaran bir sitenin güvenlik vazifelisi, binada yaşayan evli bir bayana bildiri atarak rahatsızlık verdi. Gelen bildirileri gören bayanın eşi ise, çılgına dönüp güvenlik görevlisini öldüresiye dövdü.

 Olay, geçtiğimiz Esenyurt Atatürk Mahallesi’nde bulunan bir sitede yaşandı. Argümana nazaran geçtiğimiz hafta bir sitede güvenlik vazifelisi olarak işe başlayan şahıs, apartmanda yaşayan bir bayanı bildiri atarak rahatsız etti. Yaşanan bu durumu bayanın eşine söylemesi ile ortalık karıştı.

Öfkeden çılgına dönen eş, istişare masasına gelerek güvenlik görevlisine saldırdı. Yumruk darbelerinin amacı olan şahıs, olay sonrasında site idaresi tarafından işten atıldığı öğrenildi. Yaşanan o anlar ise sitenin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

“GÜVENLİĞİN İŞİNE SON VERİLMİŞ“

Yaşanan o anları anlatan bir site vazifelisi ise; “Güvenlik, dün akşam saatlerinde sitede oturan bir bayana ileti atıyor. Bayan bu durumdan rahatsız oluyor ve kocasına söylüyor. Daha sonrasında ise bayanın eşi güvenlik görevlisini darp ediyor. Zati site idaresi de adamın işine son vermiş” diye konuştu. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir