Acun Ilıcalı’dan tarihi karar! Hull City taraftarları sevinçten çıldırdı

Acun Ilıcalı‘nın sahibi olduğu Hull City, tarihi bir karara imza atarak dönemin kalan kısmında taraftarların deplasman maçlarına fiyatsız götürüleceğini açıkladı.

“ZOR BİR VAKİT OLDUĞUNU BİLİYORUZ”

Ilıcalı yaptığı açıklamada, “Taraftarımızın dayanağı olağanüstüydü ve onlara tıpkı dayanağı göstermek istedik. Şu anda beşerler için epey güç bir vakit olduğunu biliyoruz ve Noel her vakit kıymetli bir devirdir. Şayet onlara yardım edebilirsek, yanlışsız bir şey yapmış oluruz.” sözlerini kullandı.

“DEPLASMANLARDAKİ ATMOSFER ŞAŞIRTICIYDI”

Kulübün sahibi Ilıcalı daha evvel yaptığı “Bir aile, bir düş.” kelamlarına de atıfta bulunduğu konuşmasında, “Bunları söylediğimizde nitekim ciddiyiz. Birçok taraftar, tren eksikliği nedeniyle deplasman maçlarına gitmek için bizimle temasa geçiyordu. Taraftarımızı elimden geldiğinde desteklemek ve mümkün olduğu kadar çok insanı Liam ve çocukları desteklemek için maçlara götürmeye teşvik etmek istiyorum. Birmingham ve Wigan deplasmanlarında atmosfer şaşırtıcıydı ve iki maçta da ekibi galibiyet almaya motive etti.” dedi.

TARAFTAR MEST OLDU

Hull City taraftarları, Acun Ilıcalı’nın bu kararıyla adeta sevinçte çılgına döndü. Toplumsal medyada yapılan yorumlarda “İngiltere tarihinde bir birinci.” tabirleri kullanıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir