Akdeniz ve Arap-Endülüs Ezgilerini Eşsiz Bir Bütünlükle Harmanlayan Piers Faccini 6 Nisan’da Zorlu PSM’de!


‘Heaven’s Gate’, ‘Dunya’, ‘Diamon In The Mine’, ‘The Beggar & the Thief’ şarkılarıyla kendine özgü bir hayran kitlesi elde eden, Ben Harper, Vincent Segal, Luc Suarez, İbrahim Maalouf, Patrick Watson gibi dünyaca ünlü müzisyenlerle başarılı müzikal çalışmalara imza atan İngiliz-İtalyan ressam, şarkıcı ve söz yazarı Piers Faccini Güney İtalya, Arap-Endülüs veya Sefarad ezgilerini müzikseverlerle buluşturmak için 6 Nisan akşamı Zorlu PSM’ye geliyor.

 

Şarkılarında insanın iyi ve kötü yanlarını, insan doğasının hangi tarafının galip geleceğini tartışan ve şarkı sözü yazarlığını yıllar içinde bir tutku haline getiren Piers Faccini, Akdeniz, Afrika ve Yakın Doğu arasında köprüler kuran folk ve akustik blues esintili şarkılarını Türkiye’deki müzikseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor. İnsanın iç monologlarından doğan dopdolu duygu geçişlerini şarkılarında eşsiz bir müzikal bütünlükle sunan Faccini 6 Nisan akşamı Turkcell Platinum Sahnesi’nde olacak.

1997’de Londra’da sahneye çıkarak müzikal kariyerine başlayan ve 2004’te Leave No Trace isimli ilk solo çalışmasını yayınlayan Faccini 2006 yılında çıkardığı Tearin Sky ve 2009’da yayınladığı ‘Two Grains of Sand’ albümleriyle müzik eleştirmenleri tarafından “müzikal tavrını çok iyi ifade eden bir müzisyen” olarak tanımlandı. Dördüncü albümü My Wilderness’ı 2011’de, Between Dogs and Wolves’u ise 2013 yılında piyasaya süren, Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı Dawn Landes ile 2016’nın başlarında çıkardıkları Desert Songs isimli kısa çalar projelerinden Heaven Gate parçasıyla müzikal kariyerinde önemli bir adım attı. Faccini son olarak 2021 yılında piyasaya sürdüğü ve müzikseverlerin çok sevdiği Dunya isimli parçasının da yer aldığı yedinci stüdyo albümü ‘Shapes of the Fall ile geniş kitlelere ulaştı.

Tüm müzikseverlere kendi geçmişlerini ve yaşamlarını büyülü ve efsanevi müziğine dahil edecekleri bir akşam yaşatacak Piers Faccini’nin konser biletleri passo.com.tr’de satışta! 

Piers Faccini 6 Nisan biletleri passo’de satışta!

Kapı Açılış: 20.00 

Piers Faccini: 21.00

Bilet Fiyatları:

1. Kategori: ₺319,00 

2. Kategori: ₺264,00

 3. Kategori: ₺220,00

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir