Erdoğan’a oy verdiğini açıklayan Zeynep Tunuslu: ‘Cihangir’e gelme’ dediler

Seçimden bir gün evvel Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı desteklediğini belirten bir görüntü paylaşan modacı Zeynep Tunuslu, bu paylaşımı sonrası ağır hakaretlere maruz kaldığını belirtti. Günaydın’dan Tuba Kalçık’a konuşan Tunuslu, oyunun her vakit vatana millete hizmet edenden yana olduğunu söyledi.

İşte Tuba Kalçık’ın o yazısı;
Marjinal bir bayan olarak görülüyorsunuz. Kendinizi bu türlü tanımlıyor musunuz?

Evet, marjinalim. Bu durumu da genlerime bağlıyorum. Çok özel bir aileden geliyorum. Babam jet pilotuydu, annem ODTÜ başta olmak üzere birçok üniversitede akademisyenlik yapmış biri. Çocukken Rusya’da yaşadık. Sonra Diyarbakır’a geldik babamın işinden ötürü. Türkiye’de birinci gördüğüm yerdir Diyarbakır, sonraki yıllarda tasarımlarıma da orada gördüklerimi yansıttım. Ben Atatürkçü bir aileden geliyorum. Ailem bana daima yavuz olmayı ve ne iş yaparsan en uygununu yapmak için emek harcamam gerektiğini öğretti. Modaya da kendi tasarımlarıma güvendiğim için girmiştim.

Seçimlere bir gün kala görüntü yayınlayarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı destekleyen bir açıklama yaptınız…

Politik görüşümü saklayan biri olmadım hiç. Seçim coşkusunu yaşarken politik tercihimi açıklamak istedim. Ben Atatürkçü ve CHP’li bir aileden geliyorum. Bu seçime kadar daima CHP’ye oy vermiştim ve daima hayal kırıklığına uğradım. Bu seçimde CHP bana umut vermedi. CHP’nin HDP ile dirsek temasında olması da beni rahatsız etti. Vatan bütünlüğü benim için çok değerli. Vatan için kararımı verdim.

“CİHANGİR’E GELME”

Arkadaşım bana “Cihangir’e gelme, açıklamandan sonra sana sert kelamlar söyleyebilirler” dedi. Korkmuyorum, ben niyetimi açıkladım. Kanıyı açıklamak kabahat mu? Samimiyetsizlikten sıkıldım, rol yapmadan ne düşünüyorsam onu söyledim asla pişman değilim. Ben bu açıklamaları da reklam yahut gündeme gelmek için yapmadım. Bu yaştan sonra ne üne ne de reklama gereksinimim var. Yalnızca halimi göstermek için tercihimi açıkladım.

Odatv.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir