Göztepe, yeni teknik kadrosunu açıkladı

Göztepe, Teknik Yönetici Turgay Altay ile yolların ayrılmasından sonra teknik yönetici arayışlarını sürdürüyordu. Sarı-kırmızılılar, bu çalışmalar sonucunda 38 yaşındaki Sırp futbol adamı Radomir Kokovic’in Futbol Metodolojisi Yöneticisi olarak vazifeye getirildiğini duyurdu. İzmir temsilcisi, Ekrem Dağ’ı; Futbol A Ekip Başantrenörü (teknik sorumlu) olarak, Şakir Özkayımoğlu’nun ise Futbol A Kadro Antrenörü olarak takıma katıldığını açıkladı.

Böylece Göztepe, Ekrem Dağ’ın UEFA Pro Lisansı’nın olmaması sebebiyle lisans sahibi yerli bir teknik adam olan Şakir Özkayımoğlu’nu antrenör takımına katarak yasal prosedürleri yerine getirmiş oldu. Sırp çalıştırıcı Radomir Kokovic ise kadronun başındaki isim olarak yer alıyor.

“Bu takımın bizi gerçek tarafta ilerletebileceğinden eminim”
Futbol A Grup yapılanması hakkında konuşan Göztepe Sportif Yöneticisi Ivan Mance, “Yeni antrenör takımından çok mutluyum. Radomir, idman metotları konusunda çok güçlü bir bilgiye ve üst seviye grupların ve oyuncuların nasıl geliştirileceği konusunda tecrübeye sahip. Ekrem Dağ ise hem oyuncu hem de antrenör olarak en üst seviyede etkileyici bir özgeçmişe sahip ve eminim ki oyuncularımız onunla çalışmaktan büyük yarar sağlayacak. Şakir Özkayımoğlu ile birlikte Türk futbolunu yakından tanıyan ve Göztepe’ye büyük bir tutkuyla bağlı olan bir antrenörü daha takımımıza katmış olduk. Kulübün neyi temsil ettiğini ve Göztepe’yi temsil etmek için neyin gerekli olduğunu biliyor. Bu Futbol A Grup antrenör takımının bizi hakikat tarafta ilerletebileceğinden eminim” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir