Kanala düşen 2 liseliden Mehmet’in de cansız bedeni bulundu

Şanlırfa’da okuldan çıktıktan sonra kendilerinden haber alınamayan, yapılan çalışmada kanala düştükleri ortaya çıkan 2 arkadaştan Mehmet Fırat Tunç’un da (14) 5 gün sonra cansız vücuduna ulaşıldı. Tunç’un arkadaşı Ahmet Serhat Kurt’un (14) evvelki gün tıpkı kanalda cansız vücudu bulunmuştu.

Şanlırfa’da 5 Mayıs günü Zeytin Kolu Yerleşkesi Necmettin Erbakan Anadolu Lisesi öğrencisi Ahmet Serhat Kurt ile Mehmet Fırat Tunç, okuldan çıktıktan sonra meskene dönmedi. Çocuklarına ulaşamayan aileler, polise kayıp ihbarında bulundu. Bölgedeki güvenlik kameralarını inceleyen takımlar, kayıp öğrencilerin okulda öbür bir arkadaşlarıyla görüldüğünü belirledi. Bu çocukların sözlerine başvuran polis, Ahmet Serhat Kurt ile Mehmet Fırat Tunç’un kanala düştüğünü, korktukları için kimseye söylemediklerini saptadı. Bölgeye giden gruplar, kanalın suyunu kesti. Su düzeyi indikten sonra kanala giren dalgıç polisler, çalışma başlattı. Yapılan aramada evvelki gün Ahmet Serhat Kurt’un cansız vücuduna ulaşıldı.

Aramalarını sürdüren gruplar, bu sabah saatlerinde de kırsal Kepirli Mahallesi’nde sulama kanalında Mehmet Fırat Tunç’un da cansız vücuduna ulaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir