Malatya Doğanşehir Belediyesi muhtarlarla buluştu

MALATYA (İGFA) – Malatya Doğanşehir Belediye Lideri Durali Zelyurt, ilçedeki mahalle muhtarlarıyla bir ortaya gelerek, istişare ve kıymetlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Doğanşehir Belediyesi Beypınarı Toplumsal Tesislerinde, Lider Zelyurt, yapılan hizmetler, yer belirleme ve Kırsal köy konutları ile ilgili bilgilendirmede bulundu, muhtarların taleplerini dinledi.

Zelyurt, yaptığı konuşmada, muhtarlarla vakit zaman bir ortaya gelerek, toplantılar icra ettiklerini, ilçedeki mahallelerin muhtaçlıklarını, taleplerini, beklentilerini istişare ettiklerini ve bunun verimli olduğunu söyledi.

Hizmet bekleyen vatandaşların memnuniyetini temel alan çalışma içerisinde olduklarını belirten Belediye Lideri Zelyurt, “Siz muhtarlar olarak, vatandaşların talebini bizlere iletiyorsunuz, Biz de belediye olarak hizmetler üretiyoruz. Ayrım yapmadan mahallelerimize hizmet veriyoruz.” dedi.

Mahalle Muhtarları ve Doğanşehir Muhtarlar Derneği Lideri Mehmet Hatun Belediye Lideri Zelyurt’a toplantı ve mahallelerine verdiği dayanaklar ötürü teşekkür ettiler.

Belediye lider yardımcıları ve ünite müdürlerinin de katıldığı toplantı, muhtarların talep ve tekliflerinin tabir etmeleri ile son buldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir